Naslovna Novo Slatinčani osvojili pet zlatnih medalja na Croatia Open Kickboxu u Kutini

Slatinčani osvojili pet zlatnih medalja na Croatia Open Kickboxu u Kutini

136
0

Dana 18. prosinca 2021. godine u Kutini je održan Croatia open u Kickboxu, na kojem je sudjelovalo 327 prijavljenih boraca i 46 klubova, iz 4 zemlje. Kickbox klub Legend Slatina je osvojio 5 zlata, 4 srebra i jedno peto mjesto.

Eva Gal dva zlata, kick do 46 kg i light contact do 50 kg (Eva ima 42 kg) u lightu do 50 kg pobijedila prvakinju Hrvatske u kickboxu i Tajlandskom boxu.

Zlato je osvojila i Karla Grgić djevojčice do 25 kg, prvo natjecanje i prve borbe – dvije pobjede. Bravo Karla!

Zlato je osvojio i Stjepan Oskomić light do 47 kg.

Fran Bišćan je osvojio zlato u juniorima do 74 kg, prošavsi dva kola, u finalu pobijedio vrlo dobrog borca iz Pit Bulla Split.

Srebro su osvojili Marta Šebalj u lightu i kicku do 47 kg i Jan Hamaček do 42 kg.

Teuta Bišćan kojoj je ovo prva borba u kickboxu gdje je pružila odličan otpor osvajajući medalje na Evropskom prvenstvu.

Bez medalje je ovaj put ostala Nika Špehar.

Klub se zahvaljuje gradu Slatina na pomoći u odlasku na zadnje natjecanje ove godine. Ujedno ovime zaključujemo više nego uspješnu 2021. godinu, unatoč svim nedaćama koje su nas pratile.