Naslovna Novo Kickbox: Slatinčani na svjetskom kupu u Budimpešti osvojili 4 bronce

Kickbox: Slatinčani na svjetskom kupu u Budimpešti osvojili 4 bronce

140
0

Na svjetskom kupu u Kickboxu, u Budimpešti koji s održao od 16. do 19. rujna 2021. godine, sudjelovalo je 3.040 boraca, 289 klubova iz 45 zemalja svijeta. Na najvećem natjecanju u svijetu – TKD klub “Slatina” je sudjelovao sa tri borca, koji su se borili u osam disciplina.

Broncu je osvojila Stefani Oskomić u mlađim kadetkinjama – 32 kg u lightu i kick lightu.

Eva Gal je osvojila broncu u semi – 42 kg starije kadetkinje, prošla je dva kola i to prekidom, izgubila od domaće kasnije pobjednice u zadnjim sekundama i to uz veliku pomoć sudaca koji su bili naklonjeni domaćoj borkinji.

U lighu prošla prvo kolo prekidom i u zadnjoj sekundi izgubila zbog opomene, a vodila cijelo vrijeme…

U kicku se nije uspjela boriti jer nam se borio drugi borac i nismo čuli poziv…

Ipak smo zadovoljni, jer je to dobra provjera za Europsko prvenstvo u Budvi u 11. mjesecu, gdje se Eva Gal bori kao članica reprezentacije RH u tri discipline…

Fran Bišćan je u semiu ispao u prvom kolu nakon odlične borbe i čak je vodio u prvoj rundi.

U lightu je odradio odličnu borbu čak bio pobjednik kratko vrijeme, ali su na kraju diskvalicifirali protivnika i njega.