Naslovna events Orahovačko proljeće SUB.

Orahovačko proljeće SUB.

41
0

Satnica i program 50. Orahovačkog proljeća i Papuk Extreme Challenga

Subota 02. lipnja 2018.

08:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
09:00h – Gađanje glinenih golubova, Lovačko strelište, Lovačka Udruga Vepar
09:00 – 12:00h – Međunarodni teniski turnir, djeca, TK Orahovica i ZŠUGO, tenis tereni
10:00h – Start MTB Adventure Race, Papučki maraton,Planinari, Izviđači, Kamp
10:00 – 17:00h – Izložba medicinskih i ortopedskih pomagala, Tri jubileja Hrvatskog Crvenog Križa, središnji gradski trg, GDCK Orahovica
11:00h – Prvenstvena utakmica U-14, ŠN Papuk: Zoljan – NK Papuk
11:00h – Javna tribina „Nogomet i politika“ dr. Dražen Lalić, Hotel Ružica, ZŠUGO
12:00 – 21:00h – Međunarodni teniski turnir, seniori i veterani, TK Orahovica i ZŠUGO, teniski tereni
13:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
15:00h – Proglašenje pobjednika svih utrka čiji su startovi u 10:00h (osim MTB Adventure Race), Jezero
16:00h – Start Prvenstva Hrvatske u sprint kros triatlonu
16:30h – Proglašenje pobjednika MTB Adventure Race
17:00h – Izložba „Da se ne zaboravi Domovinski rat na našem području“, UHBDVDR (veterani), caffe bar Sokol
17:00h – Izložba fotografija naših Orahovčana, UHBL PTSP i RVRG, Caffe bar Blues
17:00h – Izložba fotografija „Specijalna policija – Istina o Domovinskom ratu, udruga Orao (Stjepana Mlakara 3)
17:00h – Izložba Nepoznata Orahovica br. 16: Iz ateljea velikih majstora (obitelji Ollrom), Hotel Ružica, Ogranak Matice Hrvatske
18:00h – Proglašenje pobjednika Prvenstva Hrvatske u sprint kros triatlonu po kategorijama, bina, Jezero
18:00h – Film: Orahovica u Domovinskom ratu, autor Dino Mataz, Ogranak Matice Hrvatske, Hotel Dukat
18:30h – Briefing Viking Warrior Race, MTB Downhill, Super Sprint kros triatlon
18:30 – 20:00h – Sportska predavanja, Dejan Patričević „Metodom do ostvarivanja sportskog cilja za svakoga“, Maja Bunačić „Psihološki benefit bavljenja sportom kod djece“, udruga P.A.U.K., bina u jezeru (*u slučaju kiše u kino dvorani)
19:30h – Nastup KUD-ova, središnji gradski park
20:00h – Natjecanje u kuhanju Slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
21:00h – Proglašenje pobjednika sprint kros triatlona, apsolutna kategorija, središnji gradski trg
00:00h – TS Fijaker,središnji gradski park

(41)