Naslovna Novo Prvenstvo Hrvatske u kickboxu za starije kadete u point i light contactu

Prvenstvo Hrvatske u kickboxu za starije kadete u point i light contactu

53
0

Eva Gal dva zlata, Stefani Oskomić dva srebra

U subotu 03. srpnja 2021. godine, u Slunju je održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxu za starije kadete u point i light contactu. Sudjelovalo 20 klubova i 132 borca.

• Eva Gal je odradila borbe u lightu i pointu, te osvojila dvije zlatne medalje.
  • Stefani Oskomic je pobijedila u dva polufinala, ali je izgubila u finalu, iako je u lightu contactu nokautirala protivnicu.
  • KBK Legend iz Slatine je osvojio ekipno 4. mjesto od 20 klubova sa dvije djevojčice koje su se borile sa starijim i težim protivnicama.

Kickbox je ušao MOO i sudjeluje na Europskoj Olimpijadi 2023. godine, sa disciplinama point, kick light i full contact, a nakon toga i Olimpijadi. Cilj nam je donijeti Olimpijsku medalju, zlatnog sjaja, u Slatinu i našu županiju.