Naslovna Novo KBK “Legend” Slatina osvojio 2 srebra i 3 bronce

KBK “Legend” Slatina osvojio 2 srebra i 3 bronce

100
0

27th Hungarian Kickboxing World Cup 2022

Na natjecanju je sudjelovalo 3.156 boraca iz 264 kluba i 39 zemalja. KBK “Legend” Slatina osvojio je 2 srebrne i 3 brončane medalje.

Eva Gal se poslije teške ozljede vratila u sam svjetski vrh. Prošla je tri kola u kick lightu, prvo kolo slobodna, u druga dva pobijedila Španjolku i Mađaricu, a za samo finale u dogovoru Eve i trenera je predala, jer je došla na ovaj svjetski kup sa par tjedana treninga. Sa ovim rezultatom Eva potvrdila status reprezentativke u Kickboxu.

Marta Šebalj druga u light contactu i treća u pointu.

Tatjana Đukić je osvojila treće mjesto u kick lightu do 55 kg, prvo kolo slobodna, drugo poslje početnog vodstva izgubila za finale.

Karla Grgić je osvojila treće mjesto u pointu do 24 kg sa minimalnim porazom od 1:0

Teuta Bišćan je osvojila 5 mjesto u kick lightu do 65 kg.

Nika Špehar nije uspjela osvojiti medalju.

Klub se zahvaljuje gradu Slatina na pomoći kod odlaska na ovaj veliki svjetski kup.