Naslovna Novo Eva Gal prvakinja Hrvatske u kickboxu

Eva Gal prvakinja Hrvatske u kickboxu

80
0

Prvenstvo Hrvatske u kickboxu Opatija, Eva prvakinja Hrvatske

U nedjelju, 27. lipnja 2021. godine, u Opatiji je održano Prvenstvo Hrvatske u kickboxu, disciplina kick light. Sudjelovalo je 211 boraca iz više od 20 klubova cijele Hrvatske. U starijim kadetkinjama do 42 kg Eva Gal je osvojila zlatnu medalju finalu savladavsi borkinju iz Splita

Eva je već četiri godine za redom prvakinja Hrvatske u kickboxu i to u više disciplina. Isto tako je reprezentativka Hrvatske u kicboxu za Svjetsko prvenstvo koje se održava ove godine.

Fran Bišćan je osvojio dvije bronce u seniorima i juniorima do 69 kg i malo je falilo da se plasira u finale. Fran je imao jako teške borbe u najbrojnijoj juniorskoj i seniorskoj kategoriji.