Naslovna Novo Eva Gal prvakinja Hrvatske u Kickboxu

Eva Gal prvakinja Hrvatske u Kickboxu

114
0

U subotu 17. listopada 2020. godine, održano je prvenstvo Hrvatske u više discipina Kickboxa. Natjecanje se održavalo pod strogim epidemioloskim mjerama, bez gledatelja. U dvoranu se moglo ući 10 min prije borbe, sa maskama i odmah poslije izaći van… Usprkos svemu, prvenstvo je održano sa velikim brojem boraca, ukupno 326 iz 49 klubova Hrvatske.

Eva Gal se borila u Light Contactu starije kadetkinje do 37 kg i osvojila 1. mjesto i zlato pobjedivsi u finalu borkinju iz Labina.

U Semi Contactu mlađe kadetkinje do 37 kg, prvo kolo slobodna, drugo prekidom pobijedila natjecateljicu iz Splita. U borbi za finale Eve je (uz veliku pomoć sudaca) izgubila 8:7, te osvojila 3. mjesto i broncu.

Klub se zahvaljuje gradu Slatini i Danijelu Krizeku Švabi na pomoći pri odlasku na prvenstvo.