Naslovna Sport NK Slatina – GNK Dinamo 1:3

NK Slatina – GNK Dinamo 1:3

132
0

Jučer je na nogometnom stadionu Antun Tone Butorac odigrana prijateljska utakmica između momčadi NK Slatina – GNK Dinamo 1:3 (1:1). Utakmicu su sudili suci iz Slatine: Bruno Fabijanac, Goran Loparac, Ivica Vencl.

Za NK Slatina nastupili su slijedeći igrači: Peterfai, Prlić, Nađ, Majstorović, Džanko, Bračun, Filipović, Rushiti, Ciglar, Pejić, Vurdelja, Mehmedi, Doić, Pecolaj, Međimurac, Bubaš, Kizivat, Jagnjić i Turković.

Prvi zgoditak za NK Slatina postigao je Ciglar u četrdesetoj minuti prvog poluvremena. Izjednačio je Krstanović, a potom Tomeček dva puta trese mrežu domaćina.

Bila je to solidna nogometna predstava u kojoj je Dinamova momčad dominirala terenom, a domaćin pokazao zavidno umijeće i kvalitetu igre.

Info: Matej Knapić