Naslovna Novo Eva Gal tri zlata i pehar za najbolju kadetkinju turnira u Taekwondou

Eva Gal tri zlata i pehar za najbolju kadetkinju turnira u Taekwondou

35
0

U subotu, 22.02.2020. godine, u Buzimu, BiH – održano je 4 međunarodno natjecanje u Taekwondou, na kojem je sudjelovalo 18 klubova, sa 223 borca, iz 4 države. TKD Slatina osvojio je 4 zlata, 2 srebra i jednu brončanu medalju.

Eva Gal je najbolja kadetkinja turnira osvojivši zlato u kategoriji mlađa kadetkinja do 35 kg gdje je imala 8 protivnica, zlato je uzela i u kategoriji starijih kadetkinja u kategoriji do 40 kg, Eva ima 32 kg, te je imala dvije borbe koje je završila prekidom i predajom protivnica. Eva je osvojila zlato u formama kadetkinje crveni pojas.

Stefani Oskomić je osvojila zlato u kategoriji djevojčica do 25 kg pobijedivši u dvije borbe. Srebro je uzela u kadetkinjama do 30 kg podijeljenom odlukom sudaca 2:1, tu je imala 8 protivnica.

Stjepan Oskomić je osvojio srebrnu medalju u starijim kadetima do 35 kg.

Marsel Maravić je osvojio brončanu medalju u kategoriji kadeti do 35 kg, prošavsi dva kola u kategoriji od 10 boraca.

Kristijan Krezner nije uspio osvojiti medalju.