Naslovna Novo Europski kup u kickboxu Karlovac 2017.

Europski kup u kickboxu Karlovac 2017.

216
0

Na Europskom kupu u Kickboxu Slatini Zlato, 3 srebra i 3 bronce, Una Maravić najbolja juniorka turnira…

Ovu subotu i nedjelju u Karlovcu je održan Europski kup u kickboxu na kojem je sudjelovalo 2.065 natjecatelja iz 187 klubova i 27 zemalja iz Europe, Afrike i Azije.

TKD Slatina je sudjelovao sa 9 boraca. Una Maravić je u juniorskoj kategoriji osvojila zlato i prvo mjesto u light contactu -60 kg i proglašena je za najbolju juniorku turinira u light contactu.

Srebro i drugo mjesto su osvojilile Eva Gal semi contact -25 kg, Stefany Barich u apsolutnoj kadetskoj kategoriji i Iskra Cvek djevojčice 32 kg. Treće mjesto su osvojile Tea Ivanković djevojčice -25 kg i Dorothea Barich u apsolutnoj juniorskoj kategoriji.

Luka Vreš, Fran Kozjak i Fran Kovač nisu uspjeli doći do polufinala i finala.