Naslovna Novo Čak deset slatinskih projekata na Županijskoj smotri iz građanskog odgoja

Čak deset slatinskih projekata na Županijskoj smotri iz građanskog odgoja

94
0

U petak, 05. travnja 2019. godine, u Virovitici se održala osma Smotra projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja Virovitičko-podravske županije.

Na smotri se predstavilo dvanaest projekata od kojih čak deset iz Slatine, jedan iz Virovitice te jedan iz Špišić Bukovice.

Uz određene dorade prosudbeno i županijsko povjerenstvo je sve projekte predložilo za sudjelovanje na državnoj smotri. Svi učenici i mentori dobili su kao poklon publikacije iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja.

Predstavljeni projekti:

Osnovana škola

Slatnogori sakupljači

Voditelj: Vera Menčik, mag.prim.educ., učitelj savjetnik
Škola: Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina

Učenici:

Leon Ciglar, 3.a
Tin Hamaček, 3.a
Andrijana Kolić, 3.a
Sara Kubatov, 3.a

Bijela roda

Voditeljica: Anita Jendrašić, učitelj savjetnik

Učenici:

Marko Hećimović, 2.r.
Jana Jurišić, 2.r.
Petra Rešetar, 2.r.
Gabriel Šandrk, 2.r.

A je to

Voditelj: Marijana Toplak, prof. hrvatskog jezika i književnosti te sociologije
Škola: Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina

Učenici:

Gita Špoljarić, 5.a
Anja Koić, 6. a
Lana Brdarić, 7.a
Gala Brunović, 7.a

Siguran i korak lak za sve nas

Voditelj: Ivan Drokan, učitelj tehničke kulture
Škola: Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina

Učenici:

Gabrijela Ivoš, 6.a
Allison Miller, 6.a
Ana-Nika Brunović, 8.c
Ena Knežević, 8.a

Spoznaj samoga sebe

Voditelj: Danijel Vilček, mag. educ. philol. croat. et mag. educ. hist.

Učenici:

Donatella Beneš, 6.c
Josipa Dorić, 6.c
Hana Lovreković, 6.c
Stjepan Oskomić, 6.c

Ja ću biti…

Voditeljica: Ljiljana Peretin, prof. učitelj mentor

Učenici:

Venio Rulj, 8.a
Noa Fazekaš, 8.b
Lana Cigrovski, 8.c
Lorena Krupnicki, 8.c

Srednja škola

Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Voditeljica: Ivana Švamberger, nastavnik ekonomske grupe predmeta
Škola: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Učenici:

Martina Pavlić, 4. ekonomist
Mateja Ciglar, 4. ekonomist
Sara Ribar, 4. ekonomist
Veronika Ivčić, 4. ekonomist

Dinosaurova jaja

Voditeljica: Sanja Mrzljak Jovanić, prof.
Škola: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Učenici:

Anamarija Gavran, 1. ekonomist
Elena Bićanić,1.a opća gimnazija
Monika Ivčić, 3. ekonomist
Nika Bubaš, 3. ekonomist

Odlučili smo ne otići

Voditelj: Matija Gosler, prof.
Škola: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Učenici:

Mislav Matišić, 3.a opća gimnazija
Niko Rastija, 1.a opća gimnazija
Sonja Prebeg, 2.a opća gimnazija
Vlatka Pačarić, 2.a opća gimnazija

ŠTEDOMLAD – Štednja kod mladih

Voditeljica: Marina Grgić, dipl.oecc, nastavnik ekonomske grupe predmeta
Škola: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Učenici:

Bojan Dmitrović, 4. ekonomist
David Veriga, 4. ekonomist
Dominik Mudri, 4. ekonomist
Juraj Sertić, 4. ekonomist

Nemoj zagristi mamac!

Voditeljica: Sanja Špoljarić, prof. mentor
Škola: Srednja škola Marka Marulića Slatina

Učenici:

Nives Halužan, 2.a opća gimnazija
Ana Čurić, 1.b opća gimnazija
Ivona Bosec, 1.b opća gimnazija
Jelena Borovčak, 3.a opća gimnazija

Bocko i Papirko

Voditelj: Krunoslav Kovačić, prof. mentor
Škola: Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica

Učenici:

Matea Barčan, 2.b opća gimnazija
Ema Crnogaj, 2.b opća gimnazija
Lorena Andrea Fabijanac, 2.b opća gimnazija
Paula Žigman, 2.b opća gimnazija

Zorislav Jelenčić, prof. savjetnik

(94)



OSTAVITE KOMENTAR

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*