Naslovna Reportaže Aurea fest polumaraton-Draksler zlatni u M-45

Aurea fest polumaraton-Draksler zlatni u M-45

18
0

glasnici_istine_draksler_goran_mGlasnici istine, maratonci koji sudjeluju na memorijalnim maratonima diljem Hrvatske s vremena na vrijeme sudjeluju i na natjecateljskim utrkama.

U subotu na prvom požeškom polumaratonu u sklopu Aurea festa i u organizaciji Atletskog kluba Požega – okupilo se 130 trkača među kojima su bili Glasnici: Goran Draksler iz Slatine i Goran Špehar iz Našica.

Trčala se utrka građana na 8,5km i polumaraton 21,1km.

glasnici_istine_draksler_spoljaric_spehar

Sa vremenom polumaratona od 1h i 32 min Goran Draksler od 70-ak sudionika bio je ukupno deveti i “zlatni”u kategoriji M-45, a Goran Špehar je u utrci građana zauzeo 9. mjesto među 50-ak natjecatelja.

glasnici_istine_draksler_goran

Uz dvojicu Glasnika na ovom događaju sudjelovala je i Kristina Špoljarić iz Zdenaca koja je u svom prvom nastupu iznenadila konkurentkinje i u utrci građanki na 8,5km osvojila 3. mjesto i brončanu medalju.