Naslovna Novo 50. Orahovačko proljeće i Papuk Extreme Challenge

50. Orahovačko proljeće i Papuk Extreme Challenge

255
0

Satnica i program 50. Orahovačkog proljeća i Papuk Extreme Challenga

Četvrtak 31. svibnja 2018.

10:00h – Dolazak prve grupe sportaša i pratnje na Papuk Extreme Challenge
11:00h – Izložba fotografija naših Orahovčana, UHBL PTSP, Red vitezova Ružice grada, caffe bar Blues
16:00h – Organizirani obilazak staza, Papuk Extreme Challenge, Jezero
17:00h – Izložba „Da se ne zaboravi Domovinski rat na našem području“, UHBDVDR, caffe bar Sokol
17:00h – Izložba fotografija „Specijalna policija – Istina o Domovinskom ratu, udruga Orao (Stjepana Mlakara 3)
17:00h – Izložba Nepoznata Orahovica br. 16: Iz ateljea velikih majstora (obitelji Ollrom), Hotel Ružica, Ogranak Matice Hrvatske
17:00h – Izložba Foto kluba iz Osijeka i Gradske knjižnice Orahovica, velika gradska vijećnica
20:00h – Izložba navijačkih šalova „I to je nogomet“, Tonino Rađenović, Caffe bar Blues

Petak 01. lipnja 2018.

10:00h – Otvorenje turističke sezone, Jezero
10:00h – Start Viking Warrior Race za djecu osnovnih škola, Papuk Extreme Challenge, Jezero
10:55h – Plesna grupa OŠ Ivane Brlić Mažuranić
11:00h – Start Viking Warrior Race, timovi srednje škole, Papuk Extreme Challenge, Jezero
11:00h – Proglašenje pobjednika Viking Warrior Race (osnovna škola), skakaona na Jezeru (*u slučaju kiše proglašenje u kino dvorani)
11:25h – Plesna grupa OŠ Ivane Brlić Mažuranić
11:30h – Proglašenje pobjednika Viking Warrior Race (srednja škola)
12:00 – 21:00h – Međunarodni teniski turnir, seniori i veterani, TK Orahovica i ZŠUGO, teniski tereni
13:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
17:00h – Otvorenje viteškog tabora, RVRG, park kod bivšeg suda
17:00h – Izložba „Da se ne zaboravi Domovinski rat na našem području“, UHBDVDR (veterani), caffe bar Sokol
17:00h – Izložba fotografija „Specijalna policija – Istina o Domovinskom ratu, udruga Orao (Stjepana Mlakara 3)
17:00h – Izložba Nepoznata Orahovica br. 16: Iz ateljea velikih majstora (obitelji Ollrom), Hotel Ružica, Ogranak Matice Hrvatske
17:00h – Izložba Foto kluba iz Osijeka i Gradske knjižnice Orahovica, velika gradska vijećnica
17:30h – Briefing Papučki maraton, Sprint kros triatlon, Planinarenje, kino dvorana
19:00h – Natjecanje u kuhanju Slavonskih specijaliteta-večera (udruge), Jezero
19:30h – Putopisna predavanja Saša Pjanić „Afričke priče“ i Hrvoje Jurić „Put oko svijeta za 80 dana“, udruga P.A.U.K., kino dvorana
21:00h – briefing za sva natjecanja u subotu, kino dvorana
22:00h – Koncert grupe S.A.R.S., središnji gradski park
01:00h – After Party, DJ Omer, središnji gradski park

Subota 02. lipnja 2018.

08:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
09:00h – Gađanje glinenih golubova, Lovačko strelište, Lovačka Udruga Vepar
09:00 – 12:00h – Međunarodni teniski turnir, djeca, TK Orahovica i ZŠUGO, tenis tereni
10:00h – Start MTB Adventure Race, Papučki maraton,Planinari, Izviđači, Kamp
10:00 – 17:00h – Izložba medicinskih i ortopedskih pomagala, Tri jubileja Hrvatskog Crvenog Križa, središnji gradski trg, GDCK Orahovica
11:00h – Prvenstvena utakmica U-14, ŠN Papuk: Zoljan – NK Papuk
11:00h – Javna tribina „Nogomet i politika“ dr. Dražen Lalić, Hotel Ružica, ZŠUGO
12:00 – 21:00h – Međunarodni teniski turnir, seniori i veterani, TK Orahovica i ZŠUGO, teniski tereni
13:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
15:00h – Proglašenje pobjednika svih utrka čiji su startovi u 10:00h (osim MTB Adventure Race), Jezero
16:00h – Start Prvenstva Hrvatske u sprint kros triatlonu
16:30h – Proglašenje pobjednika MTB Adventure Race
17:00h – Izložba „Da se ne zaboravi Domovinski rat na našem području“, UHBDVDR (veterani), caffe bar Sokol
17:00h – Izložba fotografija naših Orahovčana, UHBL PTSP i RVRG, Caffe bar Blues
17:00h – Izložba fotografija „Specijalna policija – Istina o Domovinskom ratu, udruga Orao (Stjepana Mlakara 3)
17:00h – Izložba Nepoznata Orahovica br. 16: Iz ateljea velikih majstora (obitelji Ollrom), Hotel Ružica, Ogranak Matice Hrvatske
18:00h – Proglašenje pobjednika Prvenstva Hrvatske u sprint kros triatlonu po kategorijama, bina, Jezero
18:00h – Film: Orahovica u Domovinskom ratu, autor Dino Mataz, Ogranak Matice Hrvatske, Hotel Dukat
18:30h – Briefing Viking Warrior Race, MTB Downhill, Super Sprint kros triatlon
18:30 – 20:00h – Sportska predavanja, Dejan Patričević „Metodom do ostvarivanja sportskog cilja za svakoga“, Maja Bunačić „Psihološki benefit bavljenja sportom kod djece“, udruga P.A.U.K., bina u jezeru (*u slučaju kiše u kino dvorani)
19:30h – Nastup KUD-ova, središnji gradski park
20:00h – Natjecanje u kuhanju Slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
21:00h – Proglašenje pobjednika sprint kros triatlona, apsolutna kategorija, središnji gradski trg
00:00h – TS Fijaker,središnji gradski park

Nedjelja 03. lipnja 2018.

08:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
09:00- 13:00 – Natjecanje u lovu ribe udicom na plovak, ŠRK Šaran, ribnjaci Duzluk
10:00h – Start Viking Warrior Race, pojedinci, Jezero
10:00h – „Cvjetni korzo“, povorka kroz grad
10:00h – Prvenstvena utakmica veterana NK Papuk:NK Pitomača, NK Papuk
11:00 – 18:00h – Finale i zatvaranje Međunarodnog teniskog turnira, TK Orahovica i ZŠUGO, teniski tereni
12:00h – Međunarodna smotra Folklora, središnji gradski park
12:00h – Start Viking Warrior Race, timovi, Jezero
14:00h – Izložbeno prodajni štand udruge Jaglac, središnji gradski park
13:00h – Natjecanje u kuhanju slavonskih specijaliteta (udruge), Jezero
13:00h – Start kvalifikacija za Papuk Downhill Race
13:00h – Start Prvenstva Hrvatske u Super sprint kros triatlonu, Jezero
13:15h – Proglašenje pobjednika Viking Warrior Race, pojedinci i timovi, skakaona, Jezero
13:30h – Start Plivački maraton
14:00h – Proglašenje Plivački maraton, skakaona, Jezero
14:30h – Proglašenje Super sprint Triatlon, skakaona, Jezero
15:00h – Finale Papuk Downhill Race
15:00h – Natjecanje konjičkih zaprega, NK Papuk
15:00h – Izložba fotografija naših Orahovčana, UHBL PTSP i RVRG, Caffe bar Blues
16:30h – Proglašenje pobjednika Papuk Downhill Race
17:00h – Proglašenje pobjednika u kuhanju Slavonskih specijaliteta
17:00h – Dječji viteški turnir, viteški tabor, RVRG, park kod bivšeg suda
17:00h – Izložba „Da se ne zaboravi Domovinski rat na našem području“, UHBDVDR (veterani), caffe bar Sokol
17:00h – Izložba Nepoznata Orahovica br. 16: Iz ateljea velikih majstora (obitelji Ollrom), Hotel Ružica, Ogranak Matice Hrvatske
18:00h – Dječja plesna radionica i latino ples, plesni klub OND Osijek
20:00h – Zatvaranje manifestacije „50. Orahovačko proljeće“

(255)



OSTAVITE KOMENTAR

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*