Naslovna Novo Una Maravić pobjednica Svjetskog kupa u Kickboxu, u Budimpešti

Una Maravić pobjednica Svjetskog kupa u Kickboxu, u Budimpešti

223
0

Od 19. do 21. svibnja 2017. godine u Budimpešti je održan Svjetski kup u Kickboxu. Nastupilo je 2.700 boraca, 253 kluba iz 38 države. Ovo je prvi nastup novo osnovanog KBK Voćin iz Voćina za kojeg se borilo i dvoje Slatinčana: Eva Gal i Una Maravić.

Potporu klubu su pružili i borili se za njega i članovi KBK Legend iz Zagreba kojega vodi svjetski prvak u Kickboxu Marko Sarko.

Eva Gal se plasirala na 5. mjesto, u drugom krugu kupa. Prvu rundu je vodila 4:1 i nažalost izgubila 8:7 uz veliku pomoć sudaca.

Una Maravić je osvojila 1. mjesto u Light contactu – 60 kg juniorke, pobijedivši predstavnicu Mađarske u finalu 3:0. Također je osvojila i 3. mjesto u Semi contactu, u apsolutnoj kategoriji.

Ostatak boraca je ispalo u ranoj fazi natjecanja.

Zahvaljujemo se Općini Voćin i načelniku g. Predragu Filiću koji su omogućili odlazak na Svjetski kup.