Naslovna Novo Una Maravić najbolja juniorka Vukovar opena u Taekwondoo-u

Una Maravić najbolja juniorka Vukovar opena u Taekwondoo-u

93
0

U subotu 25.11.2017. godine održan je Taekwondoo turnir Vukovar open, kup Hrvatskih branitelja. Tkd klub Slatina je sudjelovao sa 7 boraca.

Najbolji rezultat je ostvarila Una Maravić koja je i ove godine osvojila 1. mjesto i zlato i sa tri uvjerljive pobjede postala najbolja juniorka turnira.

Una već dvije godine nije izgubila niti jednu borbu, a bori se vise disciplina u Taekwondoo u i Kickboxu. Una je ove godine pobjednica Svjetskog i Europskog kupa u Kickboxu, te juniorska i seniorska prvakinja Hrvatske u Taekwondoo-u.

Zlato za Slatinu su osvojili i Vigho Milascevic u Kicku i Uma Milaščević u borbama do 42 kg mlađe kadetkinje.

Srebro i drugo mjesto su osvojili Ana Bljakaj do 28 kg sa dvije pobjede i Anja Radulović do 42 kg.