Naslovna Novo Eva Gal osvojila otvoreno prvenstvo Budimpešte u Taekwondou, Slatini 3. zlata

Eva Gal osvojila otvoreno prvenstvo Budimpešte u Taekwondou, Slatini 3. zlata

122
0

Na 7. Spirit Openu u Taekwondou u Budimpesti sudjelivalo je 15 drzava, 40 klubova i preko 400 boraca. Slatina je sudjelovala sa 11 mladih boraca.

Nekima je ovo bilo prvo takmičenje, gdje su vidjeli da moraju još više trenirati i raditi na sebi. Eva Gal je nastavila niz nepobjedivosti u raznim disciplinama. Osvojila je zlato u borbama bez izgubljenog boda i zlato u testu snage rukom i nogom, ostavila je vise od 20 natjecateljica daleko iza sebe.

Zlato je osvojila i Ena Bacani u veoma teškim i neizvjesnim borbama. Srebro je osvojila Tea Ivanković. Stefani Oskomić je osvojila broncu zlatnog sjaja jer zbog velike gužve i buke u dvorani nismo čuli poziv na borbu. Kasnije je pobijedila pobjednicu kategorije ali u revijalnoj borbi. Broncu su osvojili Kristijan Krezner, Noš Srnović, Dominik Dundović, Marko Beneš, Jan Hamaček, Milan Ivić. Trener Mario Vreš.