Naslovna Novo Doznajte koji su učenici najbolji u svojoj školi u svim općinama i gradovima VPŽ

Doznajte koji su učenici najbolji u svojoj školi u svim općinama i gradovima VPŽ

92
0

Oni su najbolji od najboljih: Doznajte koji su učenici najbolji u svojoj školi u svim općinama i gradovima Virovitičko-podravske županije

U sklopu manifestacije „Zbogom školo do jeseni“, proglašeni su i najbolji učenici svake osnovne i srednje škole s područja Virovitičko-podravske županije. Donosimo vam popis najboljih učenika svih naših osnovnih i srednjih škola.

Osnovne škole:

Filip Smrček (Osnovna škola Petar Preradović Pitomača)
Božica Ploskonka (Osnovna škola August Cesarec Špišić Bukovica)
Maria Katančić (Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Gornje Bazje)
Jakov Ferenčević (Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica)
Marta Štampar (Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Virovitica)
Ivona Marković (Osnovna škola Suhopolje)
Petra Vučemilović-Jurić (Osnovna škola Gradina)
Marko Rastija (Osnovna škola Eugen Kumičić Slatina)
Iskra Maravić (Osnovna škola Josip Kozarac Slatina)
Karlo Volf (Osnovna škola Voćin)
Patricija Veriga (Osnovna škola Davorin Trstenjak Čađavica)
Mladen Banović (Osnovna škola Vladimir Nazor Nova Bukovica)
Ivona Lukić (Osnovna škola Mikleuš)
Terezija Som (Osnovna škola Antun Gustav Matoš Čačinci)
Iva Ptiček i Franko Klepač (Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Orahovica)
Dolores Hinić (Osnovna škola Ivan Goran Kovačić Zdenci)
Antonio Hlavaček (COOR Virovitica)
Matej Orina (Osnovna glazbena škola Slatina)
Dinko Magenhajm (Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica)

Srednje škole:

Marin Ferić (Srednja škola Stjepan Sulimanac Pitomača – četverogodišnji program)
Dominik Presečan (Srednja škola Stjepan Sulimanac Pitomača – trogodišnji program)
Lucija Relić (Gimnazija Petar Preradović Virovitica)
Dijana Meščić (Katolička gimnazija s pravom javnosti Virovitica)
Ivana Vuković (Strukovna škola Virovitica – četverogodišnji program)
Barbara Smiljanić (Strukovna škola Virovitica – trogodišnji program)
Jovana Tihomirović (Tehnička škola Virovitica)
Anamarija Bošnjak (Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – četverogodišnji program)
Nikolina Mirović (Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – trogodišnji program)
Dominik Štajdohar (Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica – četverogodišnji program)
Kristina Mesić (Srednja škola Stjepan Ivšić Orahovica – trogodišnji program)
Ivan Horvat (Industrijsko obrtnička škola Slatina – trogodišnji program)
Laura Marin (Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica)
Iva Lebo (Učenički dom Virovitica).

Učenici iz GLOBE programa, te rukometašice OŠ Ivana Brlić Mažuranić iz Virovitice. (www.vpz.hr)

(92)



OSTAVITE KOMENTAR

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*