Naslovna Novo Doroteja Santi zlatna na 13. Osječkom Ferivi polumaratonu

Doroteja Santi zlatna na 13. Osječkom Ferivi polumaratonu

72
0

Više od 1250 trkačica i trkača sudjelovalo je programu 13. Osječkog Ferivi polumaratona od kojih je njih čak 836 sudjelovalo u glavnoj utrci na 21,1 kilometar. Ukupno je polumaraton s dječjom utrkom i utrkom građana privukao više od 1500 natjecatelja.

Atletski klub “Slatina” sudjelovao je sa 7 natjecatelja.

• Doroteja Santi je osvojila 1. mjesto u utrci od 5000m.

• Sebastijan Herceg je osvojio 1. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji mlađih juniora.
dav
  • Marina Novoselec je osvojila 1. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji građanke.
  • Tomislava Medvedović je osvojila 2. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportašice.
  • Mirta Drokan je osvojila 3. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportašice.
  • Danijel Dunković je osvojio 6. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportaši.
  • Danijel Dunković je osvojio 16. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportaši.